Dlaczego warto korzystać z usług kancelarii odszkodowawczych

Dlaczego warto korzystać z usług kancelarii odszkodowawczych?

Dlaczego warto korzystać z usług kancelarii odszkodowawczych? 

Kancelarie odszkodowawcze to firmy, które specjalizują się w dochodzeniu roszczeń od towarzystw ubezpieczeniowych. 

Zostałeś poszkodowany w wypadku komunikacyjnym, przy pracy czy też w rolnictwie? Na własnej skórze przekonałeś się czym jest błąd medyczny? Twoje mienie zostało zniszczone? Niezależnie od zdarzenia mogą przysługiwać Ci świadczenia odszkodowawcze. Nie zawsze jednak proces dochodzenia swoich roszczeń przebiega po naszej myśli. Towarzystwa ubezpieczeniowe nierzadko wykorzystują niewiedzę poszkodowanego w trakcie likwidacji zgłoszonej szkody, tym samym przyznając zbyt niskie rekompensaty finansowe. Co więcej, pokrzywdzeni nie odwołują się od wydanych decyzji, wierząc, że wypłacona kwota odpowiada rozmiarowi poniesionej przez nich szkody. W takich sytuacjach z racji braku wystarczającej wiedzy w tym zakresie czy też zwyczajnego nieobeznania w podobnych okolicznościach, częstokroć rezygnujemy z próby uzyskania stosownej rekompensaty finansowej, jaka się nam należy. Czy słusznie?

Oczywiście możemy działać na własną rękę, ale prawdopodobnie zajmie nam to mnóstwo czasu, a nie znając stosownej procedury i przepisów możemy popełnić nieodwracalne błędy. Jakie rozwiązanie proponujemy? Powierzmy swoje sprawy specjalistom! 

Naszą kancelarię tworzy zespół doświadczonych prawników, od lat zajmujących się sprawami o dochodzenie roszczeń od towarzystw ubezpieczeniowych. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na profesjonalną obsługę prawną naszych klientów, a do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Poszkodowany w okresie rekonwalescencji po wypadku może bez obaw zająć się poprawą swej kondycji psychicznej czy fizycznej, bądź naprawą mienia, jakie w jego rezultacie zostało uszkodzone – my w tym czasie zajmiemy się całą procedurą związaną z likwidacją szkody. Prowadzimy sprawy zarówno na etapie przedsądowym jak i reprezentujemy poszkodowanych na etapie postępowania sądowego, a często to właśnie skierowanie sprawy na drogą sądową jest kluczem do sukcesu w walce z ubezpieczycielem. Dzięki naszym działaniom wypłacane kwoty mogą być aż kilkukrotnie wyższe, niż przyznawane na początkowym etapie likwidacji szkody.